Esra Çoban Zafer Partisi Aday Adayı.

2024 yılı yerel seçimlerine yaklaşırken birçok il ve ilçede olduğu gibi Mustafakemalpaşa’da da belediye başkan aday adaylığı açıklamaları devam ediyor. Bu kapsamda, Mustafakemalpaşa ilçesinin tanınan esnaflarından ve STK’ların etkin isimlerinden  iş insanı Esra Çoban Zafer Partisinin ilk Belediye Başkan aday adayı oldu. Esra Çoban Zafer Partisi İlçe Başkanlığında düzenlenen törenle aday adaylığını resmen duyurdu.

Parti binasında yapılan aday adaylığı açıklama törenine Zafer Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Göksel Şenkuyumcu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer katılım sağladı.

Törende bir konuşma yapan Esra Çoban “Neden Zafer Partisi?” diyerek başladığı konuşmasında; enflasyonun yüksekliğine, emeklilerin içinde bulunduğu zor duruma, satılan ülke topraklarına, ülkeye dolan ve doldurulan sığınmacılara, yabancılara satılan mülklere, üretimde yaşanan azalmaya değinmiştir.

Törende bir konuşma yapan İlçe Başkanı Göksel Şenkoyuncu da; Zafer Partili bir belediye ile kazananın sadece partileri ve adaylarının olmayacağını, asıl kazananın Mustafakemalpaşa olacağını vurgulayarak, ilçe potansiyelinin büyümeye çok müsait olduğunu, Zafer Partili bir belediye ile Mustafakemalpaşa’nın bu potansiyelini en yüksek seviyede yakalayacağını, belediyeyi ortak bir akılla yöneteceklerini, belediyenin tek kuruşunun dahi heba edilmeyeceğini, büyük önder Atatürk’ün ismini taşıyan güzide ilçemize en iyi hizmeti yapmak için karşınızdayız ifadelerini kullanarak, Esra Çoban’  aday adaylığın hayırlı olsun ,

Etiketler

mustafakemalpasagzt