Gaziler Milletimizin Şeref Meşalesidir.

Ak Parti Mustafakemalpaşa  İlçe Başkanı Mutlu Turgut, Belediye Başkanı Mehmet Kanar ve beraberindeki yöneticiler, geçtiğimiz günlerde ahirete uğurlanan Mustafakemalpaşalı Kore Gazisi Arif Bozkurt’un Eskikızılelma mahallesinde yaşayan ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sonrası duygularını paylaşan Başkan Turgut; Cennet vatanımızı bizlere yurt yapan herkesten Allah Razı olsun. Şehitlerimiz ve Gazilerimiz bu Milletin Şeref Meşalesidir. Geçtiğimiz günlerde Kore Gazimiz Arif Bozkurt amcamızı rahmeti İlahiye tevdi ettik. Acılarını paylaşmak adına bu akşam da ailesi ile birlikteyiz. Arif amcamızın gıyabında ebediyete göçen tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle yad ediyorum dedi.

ESKİKIZILELMA’DA AK KADROLARA YAKIN İLGİ!

Taziye ziyaretinin ardından Mahalle sakinleri ile bir araya gelen partililer sıcak bir ilgiyle karşılandı. Çevre mahallelerin muhtarları ve vatandaşların yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı. Kahvehane ziyaretinde konuşan Başkan Turgut; Bizi ilk gün ki aşkla karşılayan mahalle halkına ve muhtarlarımıza teşekkür eder acınız acımızdır dedi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt