GAZZE’YE DESTEKTE KARARLIYIZ’

Siyonist İsrail, Gazze’ye saldırılarına devam ederken, Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Mustafakemalpaşa Temsilciliği de işgal girişimlerine karşı bir kez daha sesini yükseltti.

Saldırılara tepki gösteren AGD Temsilciliği, Şeyhmüftü Cami önünde bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Basın açıklamasında konuşan Mustafakemalpaşa AGD ve MGV Başkanı Oğuzhan Turgut, Siyonistlerin hedefinin sadece Gazze olmadığının altını çizerek; “Bugün Siyonist İsrail Gazze’de başarılı olduğu takdirde yarınki hedefleri Hatay, Diyarbakır, Adıyaman ve daha birçok şehrimiz olacak. Bundan dolayıdır ki; HAMAS sadece Filistin için değil Türkiye için de savaşmaktadır” dedi. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

‘SİYONİSTLER KADAR MÜSLÜMAN ÜLKE LİDERLERİNİ DE KONUŞMAMIZ GEREKMEKTE’

Dünyanın gözü önünde 160 gündür en acımasız soykırımlardan birinin gerçekleştirildiğini ifade eden Turgut, Siyonistler’in saldırılarında daha da iğrençleştiğini belirterek; “Gazze’de bulunan Şifa Hastanesine yönelik akıl almaz bir saldırı başlatan işgalciler, hastane içerisindeki çok sayıda kadına cinsel şiddet uyguladı. Yapmış oldukları son insanlık dışı saldırılarla tıynetlerini ortaya koyan Siyonistler, Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın ‘İsrail laftan anlamaz, güçten anlar’ sözünün haklılığını da gözler önüne sermiştir. Müslüman kardeşlerimizin karşı karşıya bulunduğu Siyonist düşmanı defalarca konuştuk, defalarca telin ettik, defalarca lanetledik. Ancak görmekteyiz ki artık Siyonist düşman kadar o zalimlere zulmetme cesaretini veren İslam ülkelerinin liderlerini de konuşmamız gerekmektedir” dedi.

İSRAİL ADLI TERÖR ORGANİZASYONUNUN HEDEFİ SADECE GAZZE DEĞİL’

İsrail’in hedefinin sadece Gazze olmadığının altını çizen Turgut, Siyonist’lerin hedefinin daha büyük olduğunun altını çizerek; “Filistin direnişi bugün sadece kendi topraklarını koruma yahut özgürleştirme maksadıyla mücadele vermiyor. Filistinli kardeşlerimiz aynı zamanda Bağdat’ın, Şam’ın, Doğu Türkistan’ın, Diyarbakır’ın ve İstanbul’un selameti için de mücadele ediyor. Bugün bizler çok iyi biliyoruz ki; karşımızda bulunan İsrail adlı terör organizasyonunun hedefi yalnızca Gazze, Kudüs yahut Batı Şeria ile sınırlı değil. Bugün İsrail Gazze’de başarılı olduğu takdirde Siyonistlerin yarınki hedefleri Hatay, Diyarbakır, Adıyaman ve daha birçok şehrimiz olacak. Bundan dolayıdır ki; HAMAS sadece Filistin için değil Türkiye için de savaşmaktadır. Tam da bu noktada siyasi gaflet zincirlerine yeni halkalar ekleyip HAMAS’ı terör örgütü olarak yaftalamaya çalışanlara da en sert tepkiyi göstermek boynumuzun bir borcudur” ifadelerini kullandı.

‘TARİH TİCARETE DEVAM EDENLERİ DE ENGELLEMEYENLERİ DE YAZACAKTIR’

Aksa Tufanı operasyonunun ardından yaşananların inanan insanların üzerine sorumluluk yüklediğini belirten Turgut, birçok insanın İsrail zulmüne karşı mücadele verirken bir kısmının ise bu mücadele de sınıfta kaldığını dile getirerek; “Tarih Gazze’deki soykırıma rağmen İsrail ile ticarete devam edenleri de bu ticaretleri engelleyemeyenleri de ve talihsiz argümanlarla bu ticareti meşru göstermeye çalışanları da yazacaktır” dedi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt