GENÇ PARTİ’DE ‘ÜNAL’ DÖNEMİ

Genç Parti Mustafakemalpaşa Teşkilatı, 2. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi.

Genç Parti Bursa teşkilatlarının tam kadro katıldığı kongrede partinin Mustafakemalpaşa Başkanı Ramazan Ünal oldu.

Genç Parti Mustafakemalpaşa Teşkilatı’nın kongresi, Belediye Düğün Salonu’nda yapıldı.

İl Başkanı Tuncer Mutlu, ilçe başkanları ve il-ilçe yöneticilerinin katıldığı kongrenin Divan Başkanlığı’nı Osmangazi Başkanı Serkan Maral üstlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan kongrenin açılışında konuşan Genç Parti İl Başkanı Tuncer Mutlu; “Bursa’nın beklentilerine cevap veremeyen merkezi bir iktidar var. Tarım ve hayvancılık zor bir dönemden geçiyor. Türkiye’nin beka sorunu dizginlenemeyen zamlar. Genç kadrolar ülkenin kanayan yaralarına merhem olmaya geliyor!” dedi.

‘TEMİZ SİYASET YAPACAĞIZ’

Geçmiş dönem ilçe başkanı Kubilay Meral’in tekrar aday olmadığı kongrede, Genç Parti Mustafakemalpaşa Başkanlığı’na Ramazan Ünal seçildi.

Ünal teşekkür konuşmasında; “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ismini taşıyan ilçemizi hep birlikte yarınlara taşımak için yola çıktık. El ele vererek şeffaf bir yönetim anlayışı ile halkımıza hizmet edeceğiz.

Genç Parti’ye vereceğiniz desteği boşa çıkarmayacağız. İlçemizin ve ülkemizin mevcut sorunlarını biliyoruz. Çözüm odaklı ve yapıcı eleştirilerimizi yerinde ve zamanında halkımızın ayağına giderek anlatacağız. Dürüst ve teniz siyasetin merkezi Genç Parti olarak bunun sözünü veriyorum. Ahbap-çavuş ilişkisi içinde yöneticilik yapmayacağız. Önümüzdeki seçimlerde halkımıza danışarak hem yerel hem de genel seçimlerde adaylarımızı açıklayacağız” dedi.

 

 

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt

YORUM YAZIN