Genç Sporcular Ünspet Spor Kulübüne Transfer Oldu

Mustafakemalpaşa spor Belediye alt yapısında yıllarca tüm yaş gruplarında ter döken ve başarıdan başarıya koşan 2010 doğumlu sporcularımız Zeynep ALAN ve Selen SİNCAN İstanbul Ünspet spor kulübüne transfer oldu.

Zeynep ALAN kızımız Koşuboğazı mahallesinde yaz kış yağmur çamur demeden yapılan tüm antrenman ve maçlara eksiksiz olarak katılıp zor bir süreçten geçtikten sonra bu seviyeye gelmesi büyük bir başarı öyküsüne sahip olmuştur. Selen SİNCAN kızımız ise aynı şekilde büyük bir özveri ile çalışarak bu seviyeye gelmiştir.

Gençlerden Bir Başarı Hikâyesi

Bu süreçte emeği geçen belediye başkanımız Mehmet KANAR Mustafakemalpaşa spor Belediye Başkanımız ve Belediye başkan Yardımcımız Ercan LEBLEBİCİ’ye  Ayrıca  transfer de büyük emeği olan Mustafakemalpaşa aşığı kızlarımızı transferinde büyük emeği olan Volkan Karagül e ve  basketbola başlamasına ve bu seviyeye gelmesinde çok emeği geçen Üveys Cevher YALÇINKAYA hocamıza Unespet genel koordinatörü ve yönetim kurulu başkanı kızlarımızın en büyük destekçisi Semra Demirer e de çok teşekkür eder. Bundan sonraki spor hayatında başarılar diliyoruz

Etiketler

mustafakemalpasagzt