GÖNÜLLERE TALİBİZ’

AK Parti Bursa Teşkilatı ve milletvekilleri, ‘Yüz Yüze Gönül Gönüle Bursa’ buluşmaları kapsamında halkın ayağına gitmeye başladı. Gürsu ve Mudanya’dan sonra 3’üncü buluşmaya ev sahipliği yapan Mustafakemalpaşa’da dün gün boyu ziyaretlerde bulunan AK Parti heyeti, 59 mahalleye çıkarma yaptı.

Program öncesi Öğretmenevi’ndeki basın açıklamasında konuşan AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, 20 yıl boyunca Mustafakemalpaşa’nın AK Parti ve Cumhurbaşkanı’na büyük bir destek verdiğini ve bu süreçte önemli hizmetlere kavuştuğunu söyledi.

‘ROTAMIZI MİLLET ÇİZİYOR’

Çavuşoğlu; “ Bizim rotamız milletimizdir. Biz yalnızca milletimizin oyuna talip değiliz, milletimizin gönlüne talibiz. Gönülden gönüle kurmuş olduğumuz köprüyü daha güçlü kılabilirsek Türkiye kat ettiği mesafelerden ve elde ettiği kazanımlardan asla geri dönmeyecek ve bu anlamda Cumhurbaşkanımıza olan inancını bir kez daha gösterecektir” dedi.

AK Parti Mustafakemalpaşa Başkanı Murat Hallaçoğlu ise son 3 yılda önemli yatırımlar aldıklarını belirterek; “Sahaya çıktığımız da çok rahatız. Çünkü halkımızla birlikteyiz” diye konuştu.

AK Parti Genel Merkezince başlatılan ‘Yüz Yüze 100 Gün’ programı kapsamında AK Parti Bursa Teşkilatı, Mustafakemalpaşa’da vatandaşlarla bir araya geldi.

‘Yüz Yüze Gönül Gönüle Bursa’ sloganıyla yapılan programa; AK Parti Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Atilla Ödünç, Emine Yavuz Gözgeç, Muhammet Müfit Aydın, Mustafa Esgin, Zafer Işık, Refik Özen ve Vildan Yılmaz Gürel’in yanı sıra Bursa İl Başkan Yardımcısı Mustafa Yavuz katıldı.

 

‘HİZMETKÂR OLMAYA GELDİK’

Mustafakemalpaşa’daki mahalle ve esnaf ziyaretleri öncesi basına açıklamalarda bulunan AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu; “Vatandaşlarımızla, üreticimizle, sektör temsilcileriyle gönül gönüle olmak için birlikleyiz. Mustafakemalpaşa, bu davaya ve Cumhurbaşkanımıza yola çıktığı andan itibaren çok güçlü bir destek verdi. 20 yıllık hükümetlerimiz döneminde de önemli hizmetlere kavuştu. Bundan sonraki süreçte Mustafakemalpaşalı kardeşlerimizin bu desteğini sürdüreceğinden şüphemiz yok. Yeter ki biz birliğimizi ve beraberliğimiz pekiştirelim, hepimiz aynı hedefe kilitlenelim. Türkiye’nin büyümesi, gelecek kuşaklara güçlü bir ülke bırakmak adına çabamızı ortaya koyalım. Biz 21 yıl önce bu yola çıkarken, hep bir şeyi ifade ettik.  Biz, milletimize efendilik taslamaya değil, hizmetkâr olmaya geldik. Milletimiz bizim istikametimizi belirleyecek, rotamızı çizecek. Bu anlamda hep milletimizin bize istikamet göstermesine ram olduk ve yolculuğumuzu sürdürdük” diye konuştu.

‘YALNIZCA OYA TALİP DEĞİLİZ’

13 seçimden bu yana milletin Cumhurbaşkanımıza her defasında çok güçlü bir şekilde oy verdiğini kaydeden Çavuşoğlu; “Bizler, mahalle başkanlarımızdan başlayarak, Genel Merkez yöneticilerimize kadar milletimizle birlikte olmaya özen gösterdik. Bu defa, hem Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımız hem de İl Başkanlığımız bir farkındalık ortaya koyarak ‘Yüz Günde Yüz Yüze’ etkinliği kapsamında şehirlerimizi bütün teşkilatlarımızla gezmeye devam ediyoruz. Bursa olarak Gürsu ve Mudanya’dan sonra Mustafakemalpaşa’dayız. Biz yalnızca milletimizin oyuna talip değiliz, milletimizin gönlüne talibiz. Gönülden gönüle kurmuş olduğumuz köprüyü daha güçlü kılabilirsek, Türkiye kat ettiği mesafelerden ve elde ettiği kazanımlardan asla geri dönmeyecek ve bu anlamda Cumhurbaşkanımıza olan inancını bir kez daha gösterecektir. Yeter ki biz milletimizin gönlünü kazanabilelim, milletimizin talep ve beklentilerini karşılama noktasında gerek yerel yöneticilerimiz gerekse de merkezi idaremiz yapılacakları ortaya koysun. Bu anlamda çabalarımız zaten sürüyor” dedi.

 

‘HİZMET SİYASETİ YAPIYORUZ’

 

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin ise konuşmasında, Gençlik Merkezi’nin yılsonu hizmete açılacağını, Yalıntaş Kavşağı’nın bittiğini, Alparslan Türkeş Caddesi’ndeki düzenleme çalışmalarında da sona gelindiğini ifade etti.

Milletvekili Esgin; “40 yıldır özlem olan altyapı çalışmalarımız tüm etapları ile sürüyor. Taşkın projemizin ilk etabı tamamlandı. Belediyemiz, burada güzel bir rekreasyon yapıyor. 70 dönümlük Millet Bahçesi’ni de bitirmek üzereyiz. Lütfiye çevre yolundan Çaltılıbük’e kadar yol çalışmalarımız devam ediyor. Biz hizmet siyaseti yapıyoruz. Gerek ilçe belediyemiz, büyükşehir belediyemiz ve gerekse de merkezi hükümetimizle bir gün geçmiyor ki Mustafakemalpaşa’ya yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle ilgili bir gündem olmasın. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde büyük bir mücadele veriyoruz. Kovid ve Rusya-Ukrayna Savaşı hepimizi etkiledi. Bu zorlu süreci devlet-millet el ele geçireceğiz” diye konuştu.

NOTLAR GENEL MERKEZE İLETİLECEK

‘Yüz Yüze 100 Gün’ programı kapsamında Mustafakemalpaşa’da herkese Cumhurbaşkanı’nın selamını ileteceklerini dile getiren AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Yavuz, programa milletvekillerinin yanı sıra il ana kademe, gençlik ve kadın kolları ile birlikte ilçe teşkilatının da tam kadro eşlik ettiğini kaydetti.

Mustafakemalpaşa’daki ziyaretler kapsamında alınan tüm birikimleri Genel Merkeze ileteceklerini belirten Yavuz; “Girilmedik ev, ziyaret edilmek mahalle kalmayacak. İnsanımızın AK Parti’ye sahip çıktığını gördük” dedi.

 

‘SAHADA RAHATIZ, EKSİKLERİ PLANLIYORUZ’

Son üç yılda eksik olan birçok çalışmayı tamamladıklarını söyleyen AK Parti Mustafakemalpaşa Başkanı Murat Hallaçoğlu da konuşmasında; “Sahaya çıktığımızda çok rahatız. Eksikliklerimiz olmuştur ama bunların birçoğu da planlanmıştır. Muhtarlarımız ve mahalle başkanlarımız bunları biliyor. Kovid-19 sürecinde sahadan biraz uzak kalmışsak da biz yine de hep vatandaşımızla birlikte olduk. Bir eksiğimiz varsa iletiniz. Bu program kapsamında 59 mahallemizi ziyaret edeceğiz, devamını da önümüzdeki günlerde paylaşacağız. Mustafakemalpaşa teşkilatı olarak, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın emrinde karınca misali üzerimize düşen görevi yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanvekili Ercan Leblebici de, Kovid-19 testi ikinci kez pozitif çıkan Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ın Cuma günü görevinin başına döneceğini belirterek, program katılımcılarına teşekkür etti.

Şehir merkezindeki esnaf ziyaretlerinin ardından saha çalışmaları için gruplar halinde 59 mahallede halkla buluşan AK Parti heyetinin programı, gece saat 23.00’da Yalıntaş’ta son buldu.

 

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt

YORUM YAZIN