Karamollaoğlu: Bizim kitabımızda yolsuzluk ve israf yazmaz

Temel Karamollaoğlu: Bizim kitabımızda yolsuzluk ve israf yazmaz

Bursa İl teşkilatının geleneksel hale getirdiği Millî Görüş Buluşması’nda partililerle bir araya gelen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Bizim kitabımızda yolsuzluk ve israf yazmaz. Ama maalesef Cumhurbaşkanımız itibarda israf. Bursa İl teşkilatının geleneksel hale getirdiği Millî Görüş Buluşması’nda partililerle bir araya gelen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Bizim kitabımızda yolsuzluk ve israf yazmaz. Ama maalesef Cumhurbaşkanımız itibarda israf olmaz diyor” dedi. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Bursa İl Başkanlığı tarafından her yıl Geleneksel olarak düzenlediği Millî Görüş Buluşması programı kapsamında milli görüşlülerle buluştu. Bursa Kestel Yeşilvadi mesire alanında iktidara yüklenen Karamollaoğlu, ekonomik anlamda zor günlerden geçildiğini, esnafın, emeklinin, çiftçinin, işçinin perişan olduğunu söyledi.

 

İŞÇİ, ESNAF, ÇİFTÇİ PERİŞAN

Piknik buluşmasında gündeme dair açıklamalarda bulunan Karamollaoğlu, şunları söyledi: “Şimdiki arkadaşlar artık sorunlara çözüm bulamıyorlar. Bunların metal yorgunluğu var. Metal yorgunluk demek bir daha iş görememek demek. O yüzden artık bunların dinlenmesi gerek. İşçi, esnaf, emekli, çiftçi perişan oldu.

CUMHURBAŞKANI İTİBARDAN İSRAF OLMAZ DİYOR

Bu ülkede iflaslar yaşanıyor ama AK Parti hükümeti yaşananları görmezden geliyor. Bizim kitabımızda yolsuzluk ve israf yazmaz. Ama maalesef Cumhurbaşkanımız itibarda israf olmaz diyor. Yani itibar görmek için her türlü harcamayı yaparsanız. Caka satarsanız, bir yere giderken ihtişamla giderseniz. Böyle mantık olur mu? Hangi ülkede yaşıyoruz? Bunlar görünmüyor diye biz bilmiyor muyuz zannediyorsunuz. Biz biliyoruz.

İŞİN ERBABI KARDEŞLERİMİZ VAR

Belki caka satarak etrafta dolaşmıyorlar ama bu işin erbabı olan kardeşlerimiz var hamdolsun. Genç kardeşlerimiz var, tecrübeli kardeşlerimiz var. İnşallah bu seçim milat olacaktır ve ülkemiz yeniden ayağa kalkacaktır” şeklinde konuştu. Konuşmanın sonunda Milli Görüşlülerden beklentisini dile getiren Karamollaoğlu, şunları söyledi :

“Milletimiz bir arayış içinde. Burda sizin üzerinize büyük bir görev düşüyor. Kapı kapı dolaşıp kardeşlerinize; anlayacakları bir lisan, anlayacakları bir üslupla bunun ancak Saadet Partililer tarafından gerçekleştirilebileceğini anlatmaktır, kabullendirmektir.” dedi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt

YORUM YAZIN