Kurumlarla Güçlü İletişim

Mustafakemalpaşa AK Parti Başkanı Mutlu Turgut ve yönetim kurulu üyeleri, kurum ve kuruluşlarla güçlü iletişimin sağlanmasına yönelik kapsayıcı ziyaretlerine devam ediyor.

AK Parti heyeti, Kaymakamlık, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü ile başlayan nezaket ziyaretleri kapsamında diğer kurum müdürleri ile de makamlarında bir araya gelerek görüşmeler gerçekleştirdi. AK Parti heyeti, Tapu Müdürü Halil İhsan Karalar, Mal Müdürü Ekrem Ertaş, Tarım ve Orman Müdür Vekili Dinçer Usul, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Berna Olca Sargın, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Semra Aslan, Gençlik ve Spor Müdürü Mahmut Göç, Milli Emlak Şefliği Uzmanı Selçuk Filiz ve Kadastro Sorumlusu Birol Güven’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Kurum müdürleriyle istişarelerde bulunan İlçe Başkanı Mutlu Turgut; “Resmi kurum ziyaretlerimizde bizleri konuk eden değerli yöneticilerimize misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz” dedi. Turgut’un yanı sıra ziyaretlere, Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Yiğit Alp Yıldırım, Teşkilat Başkanı Kerem Zora, Sosyal Politikalar Başkanı Azime Cengiz, AK Parti Sekreteri Ender Gürgünlü, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail İçer, Gençlik Kolları Başkanı Semih Türkcan, Gençlik Kolları Üyesi Şevki Gökçe katıldı.

Etiketler

mustafakemalpasagzt