LALAŞAHİN’E ‘ALTINTAŞ’ ADAY

Mustafakemalpaşa Belediyesi personeli ve kahveci esnafı Vedat Altıntaş, Lalaşahin Mahalle Muhtarlığı’na aday olduğunu açıkladı.

Lalaşahin’in sorunlarını çözmek için kapsamlı bir eylem planı hazırladığına dikkat çeken Altıntaş; “Dürüstlük, adalet ve şeffaflık temel ilkelerimiz olacak. Lalaşahin Mahallesi’ni, potansiyelini ve halkımızın gücünü göz önünde bulundurarak, daha yaşanabilir, sürdürülebilir ve gelişmiş bir mahalle haline getirmek için kararlıyım” dedi.

Mustafakemalpaşa’nın tanınan simalarından, belediye çalışanı ve kahveci esnafı Vedat Altıntaş, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Lalaşahin Mahalle Muhtarlığı görevine talip olduğunu açıkladı.

Geniş katılımlı bir toplantıda azalarıyla birlikte adaylığını açıklayan Altıntaş’a mahalle sakinleri büyük destek verdi. Oturmaktan ve yaşamaktan büyük mutluluk duyduğu Lalaşahin’in Mustafakemalpaşa’nın en eski ve tarihi mahallesi olduğunu belirten Vedat Altıntaş, yeni yapılan 684 TOKİ konutuyla birlikte semtin büyüdüğünü ve geliştiğini dile getirerek; “Bu büyüme ve gelişmeyi kontrollü olarak düzenli hale getirmek zorundayız. Aksi halde kargaşa ve keşmekeşlikle karşı karşıya kalırız” diye konuştu.

TARİHİ MAHALLE İÇİN KAPSAMLI EYLEM PLANI

Vedat Altıntaş; “Lalaşahin Mahallesi’ni, potansiyelini ve halkımızın gücünü göz önünde bulundurarak, daha yaşanabilir, sürdürülebilir ve gelişmiş bir mahalle haline getirmek için kararlıyım. Mahallemizin karşı karşıya olduğu sorunları, bu mahallenin bir sakini olarak gayet iyi biliyorum ve bunların üstesinden gelmek için kapsamlı bir eylem planım da hazır. Tüm sakinlerimizin sesini duyurabileceği bir yönetim sunmayı hedefliyorum. Eğitim, sağlık, altyapı ve istihdam gibi temel konularda, yetkili makamlarla iş birliği içinde çözümler üreterek mahallemizin her kesimine adil bir şekilde hizmet vereceğim” açıklamasında bulundu.

Dürüstlük, adalet ve şeffaflığı temel ilkeleri olarak belirlediğini vurgulayan Altıntaş; “Sakinlerimizin güvenini kazanmak ve mahallemizi daha iyi bir yere dönüştürmek için tüm enerjimi ve deneyimlerimi seferber edeceğim. Vatandaşlarımızın desteğiyle, Lalaşahin Mahallemizi daha güçlü ve refah bir mahalle haline getirmek için çalışacağım. Görüşlerinize her zaman açık olduğumu ve ihtiyaçlarınızı dikkate alarak hareket edeceğimi taahhüt ediyorum. Hep birlikte mahallemizi daha aydınlık bir geleceğe taşıyacağımıza inanıyorum. Bu vesile ile mahallemizde muhtarlık yapmış, hizmet etmiş büyüklerimizi sevgi, saygı ve minnetle anıyor, ebediyete intikal etmiş olanları da rahmetle anıyor, şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt