MAVİ KAPAKLAR DEPREMZEDE VATANDAŞIN UMUDU OLDU

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde toplanan mavi kapaklar, depremzede bir vatandaşın umudu oldu. Deprem bölgesinden Mustafakemalpaşa İlçesine yerleşen Fatma Emel Yavuz’un çağrılarına Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar koştu.’’ Mübarek günlerde, vatandaşlarımızın yanında olarak manevi huzuru en derinden yaşıyoruz.’’ İfadelerini kullanan Başkan Kanar, tekerlekli sandalyeyi aileye teslim etti. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Mustafakemalpaşa’da depremin yaraları hızla sarılmaya devam ederken, ilçede toplanan on binlerce mavi kapak tekerlekli sandalyeye dönüştü. Deprem bölgesi Hatay’dan, Mustafakemalpaşa ilçesine gelen Fatma Emel Yavuz’un tekerlekli sandalye ihtiyacı, toplanan mavi kapaklar ile hızla karşılandı. Depremzede aileyi ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Kanar, ‘’ İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğümüz ile başlatmış olduğumuz mavi kapak toplama kampanyası meyvelerini vermeye başladı. Toplanan kapaklar deprem bölgesinden ilçemize gelen Fatma Emel Teyzeme umut oldu. Bu zorlu günlerde birlik olmanın paylaşmanın mutluluğu yaşıyoruz. Hem geri dönüşüme katkıda bulunuyor, hem de vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz. ‘’ ifadelerini kullandı.

BİR VE BERABERKEN ÇOK GÜZELİZ

Deprem bölgesinden ilçeye gelen vatandaşların yaraları hızla sarılmaya devam ederken, ilçede bulunan ihtiyaç sahipleri de unutulmuyor. Geçirdiği kaza sonucu yürümekte zorlanan Muhsine Ankara’nın tekerlekli sandalye ihtiyacı toplanan mavi kapaklar ile karşılandı. Başkan Kanar’dan tekerlekli sandalyeyi teslim alan aile ‘’ Allah sizden razı olsun. İyi ki varsınız.’’ İfadelerini kullanırken, Başkan Kanar, mavi kapak toplama kampanyası için kapak getirmek isteyen vatandaşların, İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğüne bırakılabileceğini duyurdu.

 

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt