MESLEK YÜKSEKOKULU’NUN ACI KAYBI

Bursa Uludağ Üniversitesi Mustafakemalpaşa Meslek Yüksekokulu Öğrenci İşleri Birimi’nde başarıyla görev yapan Nurseven Özkoç (52), yakalandığı amansız hastalığa yenik düştü. Özkoç’un vefatı, MYO ailesine büyük üzüntü yaşattı. Mustafakemalpaşa Meslek Yüksekokulu’nun Öğrenci İşleri Birimi’nde yaklaşık 25 yıldır özveriyle hizmet veren Nurseven Özkoç, vefat etti.

Yakalandığı amansız hastalık nedeniyle bir süredir tedavi gören Özkoç, doktorların tüm çabalarına rağmen hayatını kaybetti. Hayata gözlerini yuman Özkoç’un ölüm haberini alan ailesi, yakınları, çalışma arkadaşları, üniversiteden mezun olan ve öğrenim gören öğrencileri büyük üzüntü yaşadı. Ölüm haberinin Mustafakemalpaşa Meslek Yüksekokulu’na ait sosyal medya hesabında duyurulmasının ardından merhume için çok sayıda taziye mesajı paylaşıldı. Taziye mesajlarında, kendisinin yardımseverliği ve güler yüzlülüğü ile hatırlanacağı vurgusu sevenleri tarafından paylaşılırken, birçok mezun öğrenci, hayatlarına dokunan Nurseven ablalarının her zaman dualarında olacağı yorumunda bulundu.

Evli ve 1 çocuk annesi Özkoç’un cenazesi, ailesi, çalışma arkadaşları, dostları ve öğrencilerin katılımıyla 27 Temmuz 2022 Çarşamba günü ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Adile Mezarlığı’na defnedildi.

 

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt

YORUM YAZIN