Mustafa Esgin .12 Noktada Projeler Devam Ediyor

AKParti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, bir dizi ziyaret için geldiği Mustafakemalpaşa’da ulaşım projelerini yerinde incelerken, doğalgaz içinde 3 mahalleye müjde verdi.

Merkez ve kırsal mahallelerdeki 12 farklı noktada yol çalışmaları yapıldığını söyleyen Milletvekili Mustafa Esgin, Ovaazatlı-Tepecik hattında işlemlerin yoğunlaştığını, mevsim şartlarının müsaadesi ölçüsünde asfalt kaplamaya geçileceğini dile getirerek; “Alt ve üstyapı olarak Mustafakemalpaşa’nın tüm eksikleri tek tek giderilecek” dedi.

Başlatılan Ulaşım Projeleri Aralıksız Devam Ediyor.

Mustafakemalpaşa’yı ziyaret ederek projeleri yerinde inceleyen AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin; “Yol, bizim için her zaman çok önemli. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 8 bin kilometre yol ağı var. Bursa’nın her tarafında, Aralık ayında olmamıza rağmen yol çalışmaları devam ediyor. Kar yağmadığı sürece bu çalışmalara devam edeceğiz. Sadece Mustafakemalpaşa’da 12 ayrı yol çalışması var. Şu an Mustafakemalpaşa, Ovaazatlı, Tepecik hattındayız. Bu yol ömrünü doldurdu. Bu yolu genişletiyor ve kaplamasını yapıyoruz. Burası düz ova olmasına rağmen virajlar var. Dolgular ile yolu genişletip bu virajları ortadan kaldırıyoruz. Bahar aylarında da asfalt kaplama yapacağız” dedi.

Mustafakemalpaşa’da Fevzipaşa Caddesi- Balıkesir Caddesi, Kösehoroz, Çakallar- Yaylaçayır, Yeşilova-Doğancı, Kabulbaba-Killik, Soğucak-Güvem, Ovaazatlı-Tepecik, Uluabat- Yeşilova, Doğanalan-Kazanpınar-Ayva, Yalıntaş-Kayabaşı, Çamlıca, Eskikızılelma-Ömeraltı yollarındaki çalışmaların devam ettiğini belirten Milletvekili Esgin, altyapı ve üstyapı olarak tüm eksiklerin tek tek giderildiğini ifade etti.

Esgin,den Doğalgaz Müjdesi.

Tepecik Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nin, TKDK’nın destekleriyle bünyesine kattığı zirai makinalar, teçhizat ve biçer döver teslim programına da katılan Milletvekili Esgin, doğalgaz konusunda da tarih vererek kullanım müjdesini paylaştı.

AK Parti Milletvekili Mustafa Esgin; “2022-2023 yılları içerisinde çalışmaları tamamlıyoruz. Önümüzdeki yıldan itibaren Ovaazatlı, Tepecik ve Yeşilova’da doğalgazı kullanmak için hattı döşüyoruz. Sözleşmeleri imzalandı, kaynağı ayrıldı ve projeleri tamamlandı. Başlatılacak çalışmalar kısa süre içerisinde tamamlanacak ve diğer kırsal mahallerimizde de çalışmalarımız devam edeceğiz” diye konuştu.

Etiketler

mustafakemalpasagzt