MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYESİ NİSAN AYI OLAĞAN MECLİS GÜNDEMİ

Mustafakemalpaşa Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ilk oturumu gerçekleştirildi. Toplantıda encümen ve komisyon üyeliği seçimleri yapıldı. Meclis gündeminde 16 madde görüşülüp, oylamaya sunuldu. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Encümen üyelikleri için yapılan gizli seçimde, Ali Nadir Özcan ve Bekir Şahin, Abdullah Yağız oy birliği ile seçildi. Mustafakemalpaşa Belediyesi Meclisindeki yeni komisyon üyeleri şu isimlerden oluştu; Plan ve Bütçe Komisyonu; Derya Denir Kanar, Yasin Dede (İyi Parti) , Ali Nadir Özcan, Metin Pehlivan (Ak Parti), Abdullah Yağız (MHP)

İmar Komisyonu; Elçin Demiroğlu (CHP), Hüseyin Kahraman (İYİ Parti), Semih Türkcan (Ak Parti) Ali Can Taşkın (Ak Parti), Mahmut Gök (MHP)

Ulaştırma ve Trafik Komisyonu;  Hasan Büyükakmanlar (İyi Parti), Bülent Tunca ( İyi Parti), İsmail Fidan (Ak Parti), Kerim Akça ( Ak Parti) , Erdem Erdoğan (MHP)

Tarım Hayvancılık ve Orman Komisyonu; Bahadır Güngör (İyi Parti), Onurhan Gülsün (CHP), Ali Nadir Özcan ( Ak Parti), Nazmi Seymen (Ak Parti), Zahir Ferik (MHP) Kültür ve Turizm Komisyonu; İsa Söğüt ( İyi Parti), Bülent Tunca(İyi Parti ), Fatma Kocaman( Ak Parti), Ayşenur Emre (Ak Parti), Erdem Erdoğan (MHP)

Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısında resmi bayramlar ve ilçenin kurtuluşu hariç tüm kültürel etkinlikleri iptal ettiklerini açıklamış ve deprem bölgesine desteklerini esirgemeyen muhtarlara plaket vereceğini belirtmişti. Başkan Kanar, Kumkadı Mahalle Muhtarı Mustafa Kurt’un Hatay Arsuz’a iftar yemeği bağışı ve Kosova Mahalle Muhtarı Selami Salım’ın bir maaşını depremzedelere bağışlamasını tebrik ederek, Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısının ikinci oturumunda plaket takdim edeceğini duyurdu, ‘’Deprem bölgesine desteklerimiz devam edecek ‘’ vurgusu yaptı.

Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda ilçede bulanan depremzedeler, öksüz yetim ailelere ve şehit, gazi aileleri ile birlikte ramazanın bereketini paylaşacaklarını belirtip, düzenlenecek olan iftar programına tüm meclis üyelerini davet etti.

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt