Mustafakemalpaşa’da Ahmet Beygirci rüzgarı esiyor

Cumhur ittifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci, adaylık sürecinin ardından seçim çalışmalarına hızla start verdi.

Belediye Başkan adaylığı kesinleştikten sonra Mustafakemalpaşa’nın her bir noktasını adım adım gezen Beygirci, ilk hafta merkez mahalleleri gezerek sorunları dinledi, notlar aldı.

Yerel yöneticiliğin halka inmekten başladığına inanan genç ve dinamik Başkan Adayı Ahmet Beygirci, hizmet dalgasını merkezden genele yayacaklarını ifade ederek, ”Mustafakemalpaşa bizim sevdamız. Bu şehir ittifak ruhunun ete kemiğe bürünmüş halidir. Bu ruhu diri tutmak ve ebediyen yaşatmak adına bir an olsun sahayı terk etmeyeceğiz. Gelecek nesillerin hizmetkarı olmak en büyük sevincimiz. Bu mutluluğa ve şerefe nail olmak adına her zamankinden daha çok çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

‘Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa için kenetlendi’

Ak Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut ve teşkilat mensuplarıyla koordineli hareket ettiklerini, atılan her adımda, çalınan her kapıda istişare kültürünü yaşattıklarının altını çizen Beygirci, ”Yola çıktığımız günden bu yana, ”Ayırmadan, ayrışmadan, birliğin gücüyle!” sloganıyla hareket ediyoruz. Mutlu başkanımızla telefon trafiğimiz hiç bitmiyor. Sadece ittifak üyelerimizle değil, şehrin tüm dinamikleriyle, ideolojiler üstü bir insan anlayışını yaşatmak adına çalışıyoruz. Çünkü Mustafakemalpaşa’da sen ben yok, biz varız! Son bir haftadır yoğun bir medya programı mesaimiz oldu. Gerek Bursa’daki gerekse yerel basın mensuplarımıza verdiğim tüm mülakatlarda aynı şeyi söyledim. Biriz, beraberiz, hep birlikte Mustafakemalpaşa’yız” dedi.

‘İlçe Teşkilat binamız bir an olsun boş kalmıyor’

İlçenin tüm sivil toplum kuruluşlarıyla, esnafıyla, işçisiyle, memuruyla, merkez ve kırsal ayrımı gözetmeksizin 131 mahallenin tüm muhtarlarıyla dirsek temasında olduklarını önemle vurgulayan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci, ”Mhp İlçe Başkanımız Suat Buldu ve teşkilatımızın cefakar üyeleri hizmet ve eser siyaseti burcunu tutmak için teşkilat binamızı kale bellediler. Sorunları dinlemeye, talepleri değerlendirmeye her zaman hazırız. Saflarımızı bir an olsun terk etmiyoruz. Sürekli notlar alıyor, gerek merkezi hükümetimizle, gerek büyükşehir ve ittifak ortaklarımızla yarın değil, hem, şimdi diyoruz” ifadelerinde bulundu.

Hizmet çıtasını daha da yükseğe taşıyacaklarını ifade eden MHP İlçe Başkanı Suat Buldu ise, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin önderliğinde gönüllere girmek için 7 gün 24 saat milletimizin emrindeyiz. Vatandaşlarımızın tüm taleplerini, isteklerini dinliyoruz. Sorunların çözümü için gereken irade Cumhur İttifakı kadrolarında, emektar teşkilatlarımızda mevcut. Cumhurbaşkanımız ve genel merkezimizden aldığımız güçle milletimizin hizmetkarı olmak için gecemizi gündüzümüze katıyoruz” dedi.

Mustafakemalpaşalılar ise meclis üyeliği, MHP İlçe Başkanlığı ve milletvekilliği adaylığından beri tanıyıp sevdikleri genç başkan adayına 31 Mart’ta gereken desteği vereceklerini ifade ettiler.

Etiketler

mustafakemalpasagzt