Mutlu Turgut, Bozağaç Koluna Teşekkür Etti.

Mustafakemalpaşa AK Parti ilçe başkanı Mutlu Turgut ve yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları üyeleri, geçtiğimiz akşam Bursa’da, Bozağaç Kolunda yer alan Mustafakemalpaşa mahallelerini  temsil eden derneklerle  tanışma programına  katılım sağladı.

Dernek başkanları, yöneticiler ve muhtarların katılımıyla coşkulu bir gece geçti. Başkan Turgut  memnuniyetini şu sözlerle ifade etti.” Bizleri ilk gün ki aşkla kucaklayan ve Misafir eden Sincan Sarnıç Muhtarımız Menderes Özen’e,

Sincan Sarnıç Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ramazan Elagöz’e, Doğanalan Köyü Sosyal Dayanışma, Yörükler Kültür Derneği Başkan vekili Hamza Gökdeniz’e, İncealipınar Köyü Dernek Başkanı Serkan Yavuz’a, Kocakoru Köyü Dernek Başkanı Deniz Avcı’ya, Uğurlupınar Köyü Dernek Başkanı Yusuf Acar’a, Körekem Köyü Dernek Başkan Vekili Rıfat Çakır’a, Killik Köyü Dernek Başkanı Yılmaz Sarı’ya,Şehriman Eğitim,Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetimine, Dorak Köyü Dernek Başkanı ve Muhtarı Ünal Suna’ya, Paşader Başkanı Mustafa Gümüş’e, Bizleri en güzel şekilde ağırladıkları için teşekkür ederiz. Bu hizmet yolculuğunda yürünecek daha çok yolumuz var”

Etiketler

mustafakemalpasagzt