ÖZ TRAK ÖZMENLER’E MARKA PLAZA

Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ilk üretici kuruluşu Türk Traktör’ün premium markası CASE IH’nin Mustafakemalpaşa’daki lider firması Öz Trak Özmenler’in yeni satış plazası hizmete girdi.

Bursa ve Güney Marmara Bölgesi’nde 16 yıldır CASE IH’nin bayiliğini başarıyla yürüten 35 yıllık öncü şirket, açılışı yapılan 3S plaza da bölge çiftçisine Case IH traktörleri, servis, yedek parça ve tarımsal ekipman hizmeti verecek.

Öz Trak Özmenler 3S Plaza’nın Tatkavaklı Mahallesi Atatürk Bulvarı’ndaki açılışına, Kaymakam Ahmet Altıntaş, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Türk Traktör Genel Müdürü Aykut Özüner, 27. Dönem AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, Bursa ve Marmara Bölgesi genelindeki ticaret odası ve borsa başkanları, siyasi parti ve STK temsilcileri ile birlikte bölge çiftçileri katıldı.

ÜLKEMİZE VE İNSANIMIZA GÜVENİYORUZ’

Geniş bir davetli topluluğunun katıldığı açılışta konuşan Öz Trak Özmenler şirket yetkilisi İbrahim Özmen, 35 yıldır bölge çiftçisine hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını söyledi.

Özmen; “Tarımsal alanda verdiğimiz hizmet yolculuğumuz 35 yıl önce merhum dedemiz Remzi Özmen ile başladı, babam Mehmet Özmen ve amcam Ahmet Özmen ile devam etti. Bizlerde 3. kuşak temsilciler olarak ailemizden aldığımız bu bayrağı ülkemize, bölgemize hizmet edebilmek adına daha ileriye taşıyacağımızın bilincinde olarak yolumuza devam ediyoruz. 16 yıldır Bursa ve Güney Marmara’da bayiliğin yaptığımız Türk Traktör CASE IH markası ile bölge çiftçilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına, traktör, tarımsal ekipman ve dijital tarımı bünyesinde bulunduran satış, servis ve yedek parça hizmeti verecek 3S plazamız, çiftçilerimizin bereketine berekete katacaktır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘milli ekonomini temeli tarımdır’ sözünden hareketle, ülkemizin sürdürülebilir tarımsal kalkınmasına, bölge istihdamına, katma değerine katkı sağlayacak yatırımlarımıza devam edeceğiz. Bizler bu ülkenin topraklarına, enerjisine, bereketine, üretken ve çalışkan insanlarımızın gücüne inanıyoruz” diye konuştu.

ÖZ TRAK’TAN BAŞARILI TEMSİL

Türk Traktör Genel Müdürü Aykut Özüner ise CASE IH’ın, 69 yıllık sanayi kuruluşunun ikinci, Türkiye pazarının ise üçüncü büyük markası olduğunu belirtti. Özüner; “Öz Trak Özmenler, 2007’den beri başarılı bir bayilik süreci ortaya koydu. Hedefimiz yeni teknolojik yatırımları çiftçilerimizle buluşturmak olacak. Bayimize yeni hizmet yerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

TARIMA DEĞER KATACAK’

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da konuşmasında, kırsal kalkınmanın önemini vurgularken; “Genç yaşında başarılı işlere imza atan İbrahim Özmen’e, sektöre kattığı bu değer için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

27. Dönem AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin ve Belediye Başkanı Mehmet Kanar da yaptıkları konuşmalarda, Mustafakemalpaşa’nın verimli topraklarının ihtiyacını yeni atılımlarla karşılayan Öz Trak Özmenler şirket yetkililerine teşekkür etti.

Protokol konuşmalarının ardından Öz Trak Özmenler 3S Plaza’nın açılış kurdelesi kesildi. Katılımcıların son teknoloji tarımsal araçlar hakkında bilgiler aldığı açılışa özel, balya makinalarından römorklara, mısır mibzerinden pulluklara kadar geniş ürün gamı büyük indirimle satışa sunuldu.

Etiketler

mustafakemalpasagzt