Sınav Öncesi Öğrencilerle Buluştular.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanlığı’nın finans’e ettiği ve ilçemiz genelindeki ortaokulların 8. sınıflara yönelik LGS; ortaöğretim 12. sınıflara yönelik ise tyt denemelerini ikincisi 09.12 2022 tarihinde saat 9.00’da ilçe genelinde yapıldı.

Öğrencilere başarı dileklerini iletmek üzere İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Ekici, Belediye Gençlik Spor Hizmetleri Müdürü Hasan Atabey, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysel Çalık ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Sabri Tekin sınav öncesi Mustafakemalpaşa Ortaokulunda öğrencilerle buluştular.

Öğrencilere  İlçe Belediye Başkanı Sayın Mehmet kanar’ın selamlarını ileten Ersin Ekici, her zaman eğitimin yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini dile getirerek öğrencilere başarılar diledi . Belediye Başkanımızın  eğitime  her zaman destek verdiğini bu yüzden başta Belediye Başkanımız Mehmet Kanar olmak üzere emeği geçen herkese kurumu ve öğrenciler adına teşekkür eden Veysel Çalık, öğrencilerimiz inşallah gerçek sınavda büyük başarı göstererek Belediye Başkanımıza teşekkürlerini bu şekilde somutlaştırarak iletmiş olacaklar dedi.Okul ile ilgili Okul Müdürü Yusuf Küsmüş ‘ten bilgi alan heyet daha sonra okuldan ayrıldı.

Etiketler

mustafakemalpasagzt