Sönmez Duman Güven Tazeledi.

Mustafakemalpaşa Saadet Partisinin 7. Olağan Kongresinde mevcut başkan Sönmez Duman yeniden ilçe başkanlığına seçilerek güven tazeledi.

Mustafakemalpaşa Etibank Aile Çay bahçesinde yapılan kongre, koronavirüs tedbirleri kapsamında yapıldı. İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede, divan heyeti seçimi yapıldı. Daha sonra denetim ve faaliyet raporları okunarak ayrı ayrı ibra edildi. Daha sonra İlçe Başkanı Sönmez Duman bir konuşma yaptı.

Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca ile kongreye katılan İl Müfettişi İsmail Özdemir, ülke gündemine ilişkin konuşma gerçekleştirdi. Daha sonra seçime geçildi. Delegelerin oylarıyla mevcut başkan Sönmez Duman yeniden başkanlığa seçildi. Kongrede açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi İlçe Başkanı Sönmez Duman , “ Kongremizin  İlçemize, şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum. Pandemi süreci nedeniyle sadece teşkilat mensuplarıyla kongremizi gerçekleştiriyoruz. Son yıllarda ülkemiz hemen her konuda tıkanmış, insanlarımız yorulmuştur. Eğitimden dış politikaya, ekonomiden, adalete politikalar iflas etmiş Ülkemizi yönetenler algılarla günü kurtarmaya çalışmıştır.. Özellikle belirtmek isterim ki Saadet Partisi hiçbir kimsenin ve hiçbir partinin hasmı ve düşmanı değildir. Biz partileri değil politikalarını eleştiriyoruz. Daha sonra konuşan Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca ise, “Kongremiz inşallah yeni bir başlangıca vesile olur. İlçe başkanımız Sönmez Duman maddi ve manevi imkanlarıyla hizmet ediyor. Allah yaptıklarını kabul etsin inşallah yeni görev süresinde de başarılar nasip etsin. Ülkemizin geldiği noktada ortada ve bu çöküşün temel sebebi sistemdir. Son olarak konuşan Saadet Partisi İl Müfettişi İsmail Özdemir ise, “Şu ana kadar başarıyla görevlerini gerçekleştiren Mustafakemalpaşa  İlçe Başkanımız ve yönetimini tebrik ediyorum yeni dönem için de başarılar diliyorum. Ülkemiz dış politikada bir ateş çemberinin içinden geçmekte. Ülkemiz beka problemi yaşıyorsa bunun temel nedeni yönetim problemidir. Yapmamız gerekenleri yapmadığımızdan, yapmamamız gerekenleri yaptığımızdan dolayı beka problemi yaşıyoruz. şeklinde konuştu.

 İŞTE YÖNETİM KURULU LİSTESİ

İlçe Başkanı Sönmez Duman Başkanlığında, Orhan Dağlı,Mustafa Çalı,Özden Kale,Selami Değirmenci, Üveys Yalçınkaya,Adem Tunç,Aptülkerim Alpağut,Kadir Çiçek,Adem Tunçer,Yasemin Çelik,

Yedek Üyeler: Mustafa Özmen Serhan Canikli,Sami Kurşun Şenol Okumuş, Ercan Eren,Yunus Deli Orman,dan oluştu. ,  

Etiketler

mustafakemalpasagzt

YORUM YAZIN