TAPU’DA NEŞELİ VEDA

Mustafakemalpaşa Tapu Müdürlüğü’nde görevli personeller Emre Uçar, Ümmü Yücedağ ve Ramazan Aydın’ın başka şehirlere tayini nedeniyle veda yemeği düzenlendi.

Mustafakemalpaşa Tapu Müdürlüğü’nde görevli 3 memur, kurumdan tayini dolayısıyla mesai arkadaşları tarafından yemekli vedayla yeni görev yerlerine uğurlandı.

Tapu Müdürlüğü’nde 10 yıldır görevli Emre Uçar Dikili Tapu Müdürlüğü’ne, 3 yıldır görevli Ümmü Yücedağ Adapazarı Tapu Müdürlüğü’ne ve 4 yıldır görevli Ramazan Aydın ise Kestel Tapu Müdürlüğü’ne tayini çıktı. 3 personel için Öğretmenevi’nde veda yemeği düzenlendi.

Mustafakemalpaşa’dan ayrılan 3 personele verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür eden ve gayretli çalışmalarının devamı dileyen Tapu Müdürü Aysun Kırgöz ve Müdür Yardımcıları Eylem Dinç ile Tülay Öztürk tarafından plaket takdim etildi.

Mesai arkadaşları tarafından çeşitli hediyelerle uğurlanan Emre Uçar, Ümmü Yücedağ ve Ramazan Aydın’ın duygulu anlar yaşadığı yemekte, Tapu Müdürlüğü personeli birlik ve beraberliklerini keyifli bir veda ile sergiledi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt

YORUM YAZIN