TEMA KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPTI

TEMA Vakfı tarafından düzenlenen Saha Koordinasyon Toplantısı 17-20 Ağustos 2022 tarihlerinde Özyeğin Üniversitesinde yapıldı. Türkiye’nin dört bir yanından İl Temsilcilerimiz, İlçe/Mahalle Sorumluları ve yardımcıları ile Genel Merkez ekibi katıldı.

TEMA Vakfı Bursa Mustafakemalpaşa İlçe Sorumlusu Rasim Balaban ile TEMA Vakfı Bursa Mustafakemalpaşa Yüzbaşı Sabribey Mahalle Sorumlusu Ezel Tuna 30 Yıl 30 Proje etkinliğinde projelerini tanıttılar.

Balaban yaptığı açıklamada “Yönetim Kurulu Başkanımız Deniz Ataç ve Genel Müdürümüz Başak Yalvaç Özçağdaş’ın sunumlarıyla başlayan toplantı; söyleşiler, paneller, Toprak Dedemizi andığımız videolar, etkinlikler ( il – ilçe tanıtım yöresel panayırı ve 30 yıl 30 proje tanıtımı,  tekne gezisi) ve atölye çalışmaları ile tamamlandı.

Yöresel Panayır standında Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sayın Mehmet KANAR’ın katkıları ve desteği ile ilçemizin doğal güzelliklerini, tarihini,  turizmini,  kültürünü tanıttık. Belediyemiz tarafından özel olarak hazırlanan hediyeler Yönetim Kurulu Başkanımız Deniz Ataç, Genel Müdürümüz Başak Yalvaç Özçağdaş ve il temsilcilerine ilçe, Mahalle sorumlularına takdim edildi. Destekleri için Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kanar’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.”dedi

Etiketler

mustafakemalpasagzt

YORUM YAZIN