Turgut Vatandaşla Tam Diyalog Dedi.

31 Mart yerel seçimleri öncesi 3 belediye başkan aday adayı ve 18 meclis üyesi aday adayının başvuruda bulunduğu AK Parti Mustafakemalpaşa Teşkilatı’nda Mutlu Turgut başkanlığındaki yeni yönetim, ‘vatandaş-esnaf buluşmaları’nı sürdürüyor.

Mustafakemalpaşa AK Parti Teşkilatı’nda, yeni yönetimin tam kadro olarak bir program dahilinde sürdürdüğü ziyaretler hızlanırken, bulduğu her fırsatta halkla iç içe olan Başkan Mutlu Turgut’ta saha çalışmalarına liderlik ediyor.

Sivil Topluma Tam Destek

STK ziyaretleri kapsamında AK Parti’nin heyetinin yeni durağı, Mustafakemalpaşa Yörük-Manav -Türkmen Derneği oldu.

Yönetim, kadın ve gençlik kollarının katıldığı ziyarette, Dernek Başkanı Şerif Acar’ın misafiri olan Turgut, coşkulu bir kalabalıkla karşılandı. “Bizim Mustafakemalpaşa’ya bakışımız siyasetin ötesindedir” diyen AK Parti Başkanı Mutlu Turgut, STK’ların bulundukları şehirler için kültürel ve sosyal anlamda hafıza ve gelecek zenginliği olduğunu söylerken, tüm STK’lara kapılarının açık olduğunu yineledi.

AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut, OSB’de faaliyet gösteren Gümüş Su üretim tesislerini gezdi. Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Yiğit Alp Yıldırım ve AK Parti Sekreteri Ender Gürgünlü eşliğinde firma yetkilisi Mithat Tuğrul’dan üretim durumu ve istihdam konuları ile ilgili bilgiler alarak istişarelerde bulunan Turgut; “Güçlü Mustafakemalpaşa hedefimizin en önemli ayağını şehrimize katma değer sağlayan firmalar oluşturuyor” dedi.

Esnaf ziyaretlerinin ardından AK Parti heyeti, Küçük Sanayi Sitesi esnaflarıyla da buluştu. Turgut; “Tüm esnaflarımızla sorunları ve talepleri dinleyerek çözüm noktasında fikir alışverişinde bulunduk. Bizleri gülen yüzleriyle karşılayan ve bağrına basan esnaflarımıza teşekkür ediyor, hayırlı işler diliyorum” dedi.

 

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt