Türkiye İttifakına Oğan,lı Açılış

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinin ilk turunda Mustafakemalpaşa’da yüzde 7.6 oy alan ve ikinci turda Cumhur ittifakına destek veren Sinan Oğan, Türkiye İttifakı Partisi Mustafakemalpaşa Teşkilatı açılışı için ilçeye geldi.

İlçe Terminali’nde Bursa İl başkanı Mehmet Yumak , Mustafakemalpaşa ilçe Başkanı  Gürkan Kolay, partililer ve basın eşliğinde karşılanan Sinan Oğan, Adnan Menderes Meydanı’nda aracından inerek vatandaş ve esnafla selamlaştı. Balıkesir Caddesi’ndeki ilçe parti binasının açılış kurdelesini kesen Oğan, Türkiye İttifakı Partisi’nin Türkiye’nin her yerinde çok hızlı bir şekilde örgütlenmeye devam etiğini söylerken; “Bugüne kadar 50’den fazla ilde örgütlenmesini tamamlamış bir partiyiz.

İnşallah yıl sonuna kadar bütün Türkiye’de örgütlenmemizi tamamlayacağız  Mustafakemalpaşa’da da hızlı bir örgütlenme ve devamlılık bekliyorum. Herkes 2028 sürecinde neyin ne olduğunu görecek. Siyaset sabır işidir. Bizde doğru zamanda doğru hamleyi yapacağız” diye konuştu.

Açılışa ilçenin Belediye başkanı Mehmet Kanar, Ak Parti ilçe Başkanı Mutlu Turgut, Deva Partisi İlçe Başkanı Özlem Bayraktar ve daha birçok isim katılım sağladı.

Mustafakemalpaşa ilçesine ilk ziyaretinde ,Genel Başkan Sinan Oğan’ı sevgiyle karşılayan ilçe halkının misafirperverliği memnun etti.

Etiketler

mustafakemalpasagzt