VALİ CANBOLAT MUHTARLARI DİNLEDİ

Bursa Valisi Yakup Canbolat, Mustafakemalpaşa’daki muhtarlarla sorun ve taleplerin görüşüldüğü bir toplantı gerçekleştirdi.

Bursa ve Mustafakemalpaşa’daki kurum müdürlerinden brifing alan Vali Canbolat, muhtarların görev yaptıkları mahallelere yönelik çeşitli konulardaki sorunlarını dinledi.

Mustafakemalpaşa’daki 131 muhtarın mahallelerinde yaşadıkları başlıca sorunlar, Bursa Valisi Yakup Canbolat başkanlığında gerçekleştirilen bir toplantıda masaya yatırıldı.

Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda dün saat 14.00’da düzenlenen muhtarlar toplantısına Vali Canbolat’ın yanı sıra Kaymakam Ahmet Altıntaş, Bursa Jandarma Komutanı Tuğgeneral Rece p Yalçınkaya, Bursa Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Mustafakemalpaşa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kalın, TSO Yönetim Kurulu Başkanı vTekin Uzkınay, Bursa Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz, Bursa Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür, Bursa Tarım ve Orman Müdürü Hamit Aygül, il ve ilçe daire müdürleri ile birlikte Mustafakemalpaşalı muhtarlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan basına kapalı toplantıda, kurumlar tarafından Mustafakemalpaşa’nın merkez ve kırsal mahallerinde yapılan ve devam eden çalışmalar ile verilen hizmetler hakkında sunum yapıldı.

Muhtarların, mahallelerinin sorun ve taleplerini iletmesinin ardından toplantı, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. Vali Yakup Canbolat, toplantı için geldiği Mustafakemalpaşa’da Kaymakam Ahmet Altıntaş’ı da ziyaret etti.

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt

YORUM YAZIN