YENİDEN REFAHA 40 MAHALLE BAŞKANI

Yeniden Refah Partisi Mustafakemalpaşa Teşkilatı’nın mahalle başkanlarına görevlendirme belgeleri, düzenlenen bir programla verildi. Başkan Şahin Öztürk, teşkilatlanma çalışmaları kapsamında Mustafakemalpaşa’nın 131 mahallesine de ulaşacaklarını söyledi.

Genel Başkanlığını Fatih Erbakan’ın yaptığı Yeniden Refah Partisi’nin Mustafakemalpaşa Teşkilatı’nda parti programı kapsamında faaliyetler hız kanadı.

Şubat ayında yapılan ilk kongrede Yeniden Refah Partisi Mustafakemalpaşa Başkanlığı’na seçilen Şahin Öztürk, bir yandan kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik tanışma ziyaretlerini sürdürürken, diğer yandan da teşkilatlanma çalışmalarına devam ediyor.

Yeniden Refah Partisi yönetimi düzenlediği kahvaltılı programda, 40 mahalle başkanına görevlendirme belgelerini ve rozetlerini takdim etti. Partinin Bursa Başkan Yardımcısı Nurettin Çermi’nin de katıldığı programda, üye kayıt standını ziyaret eden heyet, ayrıca kahve ve esnaf ziyafetlerinde bulundu.

Yeniden Refah Parti Mustafakemalpaşa Başkanı Şahin Öztürk, 131 mahalleden 40’ında mahalle başkanı ataması gerçekleştirdiklerini söylerken; “Programa katılım sağlayan il yöneticilerimize ve mahalle başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Halkımızın partimize ve politikalarımıza büyük bir teveccühü var. Mustafakemalpaşa’da da sağlam adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Refah gelecek, yüzler gülecek. Halkımızın yoğun ilgisi ile çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

 

 

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt

YORUM YAZIN