ZAFER PARTİSİ’NDEN ÇANAKKALE ÇIKARMASI

Mustafakemalpaşa Zafer Partisi Teşkilatı, Tarihi Gelibolu Yarımadası’nda Anafartalar Zaferi’nin 107. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen etkinliğe katıldı.

Genel Başkan Ümit Özdağ’ında yer aldığı etkinliğe özellikle gençler büyük ilgi gösterirken, kampa katılan heyet geceyi, Çanakkale Savaşları’nda 57. Alay’ın karargâh kurduğu alanda geçirdi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın Anafartalar Zaferi’nin 107. yıl dönümü dolayısıyla geçtiğimiz günlerde Türk gençlerini 57. Alay mevzilerine çağırması ile Gelibolu Yarımadası’nda düzenlenen etkinlik yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Zafer Partisi Mustafakemalpaşa Teşkilatı üyeleri, Genel Başkan Ümit Özdağ’ın çağrısına uyarak Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden topluca veya kendi imkânları ile Çanakkale’ye giden gruplar arasında yer aldı.

Zafer Parti Mustafakemalpaşa Başkanı Göksel Şenkuyumcu ile birlikte gençlerden oluşan bir grup partilinin de katıldığı kamp programı, ‘57. Alay Onur Yürüyüşü’ ile başladı.

4 binin üzerinde vatandaşın katıldığı etkinlikte Ümit Özdağ ve yazar Nihat Genç, gençlere önemli mesajlar verdi.

Mehmetçiğin o günkü menüsüne uyularak katılımcılara akşam buğday çorbası, hoşaf ve ekmek, sabah kahvaltısında ise mercimek çorbası ve ekmek dağıtıldı. Kahvaltının ardından otobüslerle 57. Piyade Alayı Şehitliği’ne geçen grup, Conkbayırı’na yürüdü.

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt

YORUM YAZIN