Eliz İletişim’in açılışı yapıldı

Mustafakemalpaşa’da cep telefonu ve aksesuar alanında yıllardan beri çalışan Ahmet Canbaz’ın yeni iş yeri Eliz İletişim bugün düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Mustafakemalpaşa’da cep telefonu ve aksesuar alanında yıllardan beri çalışan Ahmet Canbaz’ın yeni iş yeri Eliz İletişim bugün düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.

Mustafakemalpaşa’da cep telefonu ve cep telefonu aksesuarları alanında hizmet verecek olan Eliz İletişim için bugün özel bir açılış düzenlendi. İşletmecisi Ahmet Canbaz olan Eliz İletişim’in özel açılışına Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Başkan Yardımcısı Ercan Leblebici, Ak Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu, Ak Parti Mustafakemalpaşa Gençlik Kolları Semih Türkcan ve davetliler katıldı.

Açılışta tüm davetlilere katıldıkları için teşekkür eden Ahmet Canbaz, Eliz İletişim olarak Hamzabey Mahallesi Kuşaksız Hasan Ağa Çarşısı meydanında hizmet vereceklerini ve tüm vatandaşları kaliteli hizmet almak için beklediklerini söyledi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt