Staj Mağdurları İstanbul’da köşe kapmaca oynadı

Staj ve Çıraklık mağdurlarının seçim öncesi sahalarda çalışmaya devam ediyor. Mağduriyetlerinin giderilmesi için aylardır etkili kampanya yürüten ve seslerini kamuoyuna duyurmayı başaran Staj ve Çıraklık Sigortası Mağdurları siyasilerle şehirlerde adeta köşe kapmaca oynuyor. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

İstanbul Staj ve Çıraklık Sigortası Mağdurları Derneği Başkanı Selçuk Aydın ve yönetim kurulu üyeleri İstanbul’da seçim çalışmaları yapan tüm partileri takip ederek, aday ve parti üst düzey yöneticilerle mağduriyetin bitirilmesi konusunda destek istiyor.

Dün yapılan mitingler öncesi staj mağdurlarının bir kısım CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile görüşme sağarlarken diğer bir ekip, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ulaşmak için Kısıklı’da Cumhurbaşkanını bekledi. Bu esnada yönetimdeki başka bir ekip de AK Parti İstanbul Mitingine protokolden girmeyi başardı.

-BİLAL ERDOĞAN’A BİLGİ VERİLDİ

İstanbul staj ve çıraklık sigortası mağdurları yönetimi, AK Parti mitingini fırsata çevirerek birçok vekil ve baş danışman ile görüşme sağladılar. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’la da görüşülerek destek istediler. Bilal Erdoğan’a Staj çıraklık sigortası mağduriyetinin anlatılarak Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’a iletilmesi için kendisine konu ile ilgili bilgi verdildi, dosya sunuldu.

Bunun yanısıra, Binali Yıldırım, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca gibi birçok isimle de görüşme sağlandı ve kendilerine staj çıraklık sigortası mağduriyeti bir kez daha anlatılıp destek istendi. İstanbul Dernek Başkanı Selçuk Aydın,  bu çalışmaları sağlayan yönetim kurulu ve gönüllü tüm ekibe çok teşekkür ederek, sonuna kadar mücadele etmeye devam edeceklerini söyledi.

 

Etiketler

mustafakemalpasagzt