İRFAN ÖZEN YENİLİK PARTİSİ’NDEN ADAY

Mustafakemalpaşa’da yerel siyasetin renkli ve üretken ismi İrfan Özen, Genel Başkanlığı’nı Öztürk Yılmaz’ın yaptığı Yenilik Partisi’nden Bursa milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

Yenilik Partisi Bursa Milletvekili aday adayı İrfan Özen, 14 Mayıs’taki 28. Dönem Milletvekili Seçimleri için adaylık başvurusunda bulundu.

Özen, yaptığı açıklamada; “Pandemiden ekonomik krize sonrasında yaşanan asrın felaketi ile sarsılan Türkiye’de artık bir dönem değişmeli yenilik için yükselen parti ise biz olacağız” diye konuştu.

Seçimlerde iddialı olduklarını belirten Özen; “İlmek ilmek dokuduğumuz siyaset yolumuzu yeni bir parti olan ve ben de birçok artısı olan Yenilik Partisi ile taçlandırmak adına milletvekilliği için başvurdum. Bursa’da meydanı boş bularak dolaşan onca iktidar mensubuna ‘Osmanlı Tokadı’nı bizim nitelikli ve nicelikli kadrolarımız, milletvekili listelerimiz vuracaktır. Eski bir TSK mensubu olarak ben buna inanıyorum. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!” dedi.

Etiketler

mustafakemalpasagzt