Karacabey’de anlamlı iftar buluşması

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Ramazan dolayısıyla Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği tarafından ilçede verilen iftar yemeğine katıldı. Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı Kemal Demirel’in de katıldığı iftarda, engelli vatandaşlar aileleriyle birlikte iftar yaptı.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Ramazan dolayısıyla Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği tarafından ilçede verilen iftar yemeğine katıldı. Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı Kemal Demirel’in de katıldığı iftarda, engelli vatandaşlar aileleriyle birlikte iftar yaptı. Zen Kuaför Mustafakemalpaşa

İlçede engelli vatandaşlara yönelik yapılan çalışmalar değerlendirildi

Karacabey Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği ile birlikte düzenlenen organizasyonda engelli vatandaşlar, aileleriyle birlikte katılarak dernek yetkilileri ve belediye başkanı ile görüşme imkânı buldu. Samimi bir ortamda geçen iftarda, ilçede engelli vatandaşlara yönelik yapılan çalışmalar değerlendirildi ve çeşitli konularda hem engelli vatandaşlar hem de dernek ile istişarelerde bulunuldu.

Etiketler

mustafakemalpasagzt